Yükleniyor..

WATERINOVASERVIS


MOBİL UYGULAMALI SERVİS TAKİP HİZMETİ

WATERINOVASERVIS

Müşterilerin kullanmakta olduğu WATERTEK Markalı tüm çevresel yaşam ürünleri olan su arıtma sistemlerine su ve benzeri etkenlerden etkilenmeyen QR Kod Etiketi yerleştiren firmamız, Sağlıklı ve güvenilir bir içme suyuna ulaşmanızın yanında kaliteli bir servis hizmetine de aynı şekilde anlık olarak erişebilmenizi sağlıyor.

WATERTEK WATERINOVASERVIS mobil uygulaması üzerinden, QR Kod etiketini okutarak geçmiş ve yaklaşan bakım tarihlerini görüntüleyebilir, takvim aracılığıyla yaklaşmakta olan bakım tarihlerinizin takibini gerçekleştirebilir ve hatırlatıcı bildirimler sayesinde bilgi sahibi olmanız sağlanır.

Hertürlü arıza taleplerinizi görsel, video ve açıklama alanın arızadan bahsederek sistem üzerinden anlık olarak bildirebilir ve cihazların garanti, bakım gibi durumlarını takip edebilirsiniz.

Firmamızın Dijital Dönüşüm süreci son sürat devam ederek Temaslı Bulaş Riskine karşı ürün/hizmet tahsilatlarında Online Ödeme seçeneği ekleyerek dilerseniz ödemelerinizi web sitelerimiz ya da mobil uygulamamız üzerinden de gerçekleşterme imkanı sunuyor.

Canlı Destek
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Hemen iletişime Geçin!

İletişime geçmek istediğimiz temsilcilerimizden birine tıklayın.
Temsilci 1
Hatice Y.
Satış & Müşteri Hizmetleri
Çevrimiçi
Temsilci 2
Anıl Ö.
Teknik Servis & Destek
Çevrimiçi
Mertiva Yazılım & Mobil Uygulama